<p>Jsme první klub svého druhu v Plzni. Ochutnat můžete z 10 druhů čepovaných piv z malých a středních Českých i zahraničních pivovarů (Německo, Belgie, Holandsko, Slovensko, Skotsko, USA). A dále neustále obměňovanou nabídku lahvových piv (vždy kolem 100 druhů).</p>
Rezervace725 339 926

Autobusem do Permonu!

pátek, 27. leden 2023

Autobusem do Permonu!

Již několik let jezdíme v lednu do Sokolova do pivovaru Permon.

Tentokrát vyrážíme v pátek 27.1. v 16:30 od KMP. Kolem 18:00 dorazíme do pivovaru, kde na nás bude čekat sládek a majitelé pivovaru. Posedíme v jejich pivovarské hospůdce. Na čepu bude minimálně 8 druhů místních piv. Je jen na vás, jestli se budete věnovat pouze konzumaci a nebo využijete možnosti prohlídky pivovaru.

Sládek i majitelé budou k dispozici po celou dobu. Můžete se ptát, poslouchat a zvát je na pivo.

Cena zpáteční jízdenky je 300,-. Ze Sokolova se jede zpět ve 23:30. Návrat do Plzně tedy kolem 1:00

Jízdenky rezervujte dokud jsou :-)

vložil: klara 16:30 [comment]

Diskuse byla uzavřena!