Jsme první klub svého druhu v Plzni. Ochutnat můžete z 10 druhů čepovaných piv z malých a středních Českých i zahraničních pivovarů (Německo, Belgie, Holandsko, Slovensko, Skotsko, USA). A dále neustále obměňovanou nabídku lahvových piv (vždy kolem 100 druhů).
Rezervace725 339 926

Antoš, Marination Nation 12° 0,75l

0x

Ležák

Skladem méně než 10 kusů
Možnosti dopravy
od 54
129 107 Kč bez DPH
+
-
Značka: Antoš Kód: ID_531

Doplňkové produkty12

Popis produktu

Ležák infuzně?
Slovo má Michael Král z Pivo Board:

"Je to reakce na collab jinejch dvou pivovarů, který maj dost zajimavý jména. Simvás, neni to negace, nepochopte to špatně. Je to všechno sluníčkový a máme se rádi. :-) Ale řekl jsem si, že když teda ty dva pivovary můžou udělat multidekokční spodňák, proč by no name lítačka a cool pivovar nemohli udělat ležák infuzí. Což pro naše končiny je skoro nepomyslitelný. Jediny správný rmutování je třírmut, ne? No a tjamtadadá, vzali jsme to vcelku nekonvenčně na český lager. Slad z Německa, kvasnice z Česka, chmel Francie a Slovinsko. Prostě jsme ten ležák znásilnili. Mám-li bejt konkrétní slad A-XL, chmely Aurora a Barbe Rouge. Barbe Rougem jsme to trochu pocukrovali i do studenýho chmelení.
Co můžete očekávat? Ano samozřejmě, pivo. Nicméně, moc hezká světlá, čistá barva. Pěna hustá, že udrží dvacku, to je jasný. Nižší příjemná hořkost. No a to tělo, to je prostě zázrak. A kdo budete říkat, že to není vono, protože ten rmut byste poznali, tak vám výčepák u příštího piva tu pěnu sebere, jsme domluvený. Ještě jsem zapoměl na aroma, to je lehký chmelový, přijemný, krásně po jahůdkách. Se mi normálně sbíhaj sliny, tak na zdraví, snad se někdy potkáme u piva.

Obsah alkoholu: 5,1%

Parametry produktu

Stupňovitost12°
BaleníSklo
Objem0.75l
Způsob kvašeníSpodní
BarvaSvětlé
Země původuČesko 🇨🇿

Kategorie produktu

Chcete se nás na něco zeptat?

Klára

Ráda zodpovím vaše dotazy

Každý den
10 piv na čepu

image/svg+xml

Vybíráme to nej z malých pivovarů

Přijďte k nám posedět na pivo

Antoš, Marination Nation 12° 0,75l
Antoš, Marination Nation 12° 0,75l
129 Kč