Permon

Sokolovský pivovar PERMON má denní výstav 1500l. Výroba piva Permon byla zahájena v roce 2006. V roce 2011 byl pivovar modernizován a bylo mu městem Sokolov uděleno právo várečné. Kromě stáčení do již tradičních speciálních pivních 1l PET lahví byla instalována automatická stáčecí linka na skleněné lahve. To umožnilo rozšířit výrobu a sortiment prodeje tradičních nepasterovaných, nefiltrovaných piv o zahraniční pivní speciály. Rostoucí poptávka po pivních speciálech s požadavkem vyšší trvanlivosti a možností prodeje v běžných skladovacích podmínkách je umožněna využitím nově instalované moderní technologie. Tato technologie umožňuje uspokojit poptávku po pivu PERMON také nad rámec regionu a pro export.

Výroba piva PERMON se trvale snaží navázat na tradici pivovarnictví na Sokolovsku. Technické řešení výrobní technologie všech tří pivovarů důsledně vycházelo z historických pramenů a pivovary byly konstruovány podle řemeslných podkladů tak aby se pivo mohlo vařit tradičním způsobem podle osvědčených receptur na klasické varní technologii s otevřenými spilkami a dlouhodobým zráním v ležáckém sklepě s velkou kapacitou. Sokolovské pivo PERMON je vyráběno proslulou českou technologií. Je to tradiční přírodně řádně kvašené nepasterované živé pivo bez přísad. Čerstvější a kvalitnější pivo než přímo z minipivovaru totiž nikde jinde nedostanete. V pivovaru PERMON je vždy rozhodující zaměření na náročného zákazníka s důrazem na sortiment a kvalitu piva.

Výběru odpovídá 16 produktů

Vánoční dárková krabice - POUZE KRABICE na 2 piva

25 Kč

Pouze karton - nutno doobjednat piva !!!!! Vánoční dárkové karton pro 2 piva ve skle, plechovce. Namíchej si libovolná piva v plechovce nebo ve skle jako dárek k Vánocům.

Vánoční dárková krabice - POUZE KRABICE na 4 piva

25 Kč

Pouze karton - nutno doobjednat piva !!!!! Vánoční dárkové karton pro 4 piva ve skle, plechovce. Namíchej si libovolná piva v plechovce nebo ve skle jako dárek k Vánocům.

Permon Summer ALE 10°

49 Kč

Permon Summer ALE 10° Pivní styl: American pale ale Stupňovitost: 10° Obsah alkoholu: 4,1 % Hořkost: 40 IBU Použité chmely: Columbus, Melon, Cascade, Amarillo

Permon P.A.P.A. 12° 0,5l

52 Kč

Pivní styl: American pale ale Stupňovitost: 12° Obsah alkoholu: 5 % Hořkost: 35 IBU Použité chmely: Columbus, Citra, Cascade, Amarillo

Permon, Winter ALE 13° 0,5l

52 Kč

Winter ALE 13°

Permon P.I.P.A. 14° 0,5l

55 Kč

Svrchně kvašené pivo typu India Pale Ale. Vyšší počet chmelení a vyšší obsah alkoholu napomáhá jeho delší trvanlivosti, která byla potřebná pro dlouhé námořní cesty do vzdálených anglických kolonií. Barva měděná, téměř čiré. Pěkná hustá stabilní pěna. Pivní styl: India Pale Ale Stupňovitost: 14° Obsah alkoholu: 5,8 % Hořkost: 35 IBU Použité chmely: Columbus, Amarillo, Citra, Cascade

Permon, Libeerty ALE 11° 0,5l plechovka

55 Kč

American Pale Ale

Permon Sherpa IPA 16° 0,5l

60 Kč

Pivní styl: India Pale Ale Stupňovitost: 16° Obsah alkoholu: 7,5 % Hořkost: 63 IBU Použité chmely: Columbus, Amarillo, Cascade, Citra Skladujte v temnu a chladu.

Permon, Black IPA 13° 0,5l

62 Kč

Black IPA

Permon/Krušnohor, West Coast IPA 15° 0,5l plechovka

62 Kč

Spojením sil dvou západočeských řemeslných pivovarů vznikla opět West Coast IPA.

Permon, Russian Imperial Stout 18° 0,5l

63 Kč

Tmavý speciál

Permon, XMAS ALE 13° 0,5l

65 Kč

Vánoční ALE od Permona.

Permon TROPICAL FRUIT SOUR (Guave-Marakuja-Mango) 8° 0,5l plechovka

69 Kč

Tento kyseláč od Permonu v sobě obsahuje přídavky ovoce guava, mango a maracuja. Obsah alkoholu: 3,8%

Permon, Hazy Black NEIPA 14° 0,5l plechovka

72 Kč

HAZY BLACK NEIPA

Permon MANGO MILKSHAKE DNEIPA 18° 0,5l plechovka

90 Kč

Pivní styl: DOUBLE NEW ENGLAND IPA Stupňovitost: 18° Obsah alkoholu: 8,3 % Hořkost: 19 IBU Použité chmely: CITRA, Sabro

Permon, Forest Fruit Edition 16° 0,5l plechovka

99 Kč

Již čtvrtá spolupráce sokolovského pivovaru Permon s jejich kamáradem Joem. Tentokrát je toto Gose trochu silnější (7 % alkoholu) a bylo do něj přidáno celkem 300 kg oblíbených tmavých lesních plodů – černého rybízu, ostružin a borůvek. Výsledkem je osvěžující a krásně ovocně voňavé pivo s příjemně trpkou chutí lesních plodů, která je vyvážena lehkou slaností a sladkostí.