Jsme první klub svého druhu v Plzni. Ochutnat můžete z 10 druhů čepovaných piv z malých a středních Českých i zahraničních pivovarů (Německo, Belgie, Holandsko, Slovensko, Skotsko, USA). A dále neustále obměňovanou nabídku lahvových piv (vždy kolem 100 druhů).
Rezervace725 339 926

Permon

Sokolovský pivovar PERMON má denní výstav 1500l. Výroba piva Permon byla zahájena v roce 2006. V roce 2011 byl pivovar modernizován a bylo mu městem Sokolov uděleno právo várečné. Kromě stáčení do již tradičních speciálních pivních 1l PET lahví byla instalována automatická stáčecí linka na skleněné lahve. To umožnilo rozšířit výrobu a sortiment prodeje tradičních nepasterovaných, nefiltrovaných piv o zahraniční pivní speciály. Rostoucí poptávka po pivních speciálech s požadavkem vyšší trvanlivosti a možností prodeje v běžných skladovacích podmínkách je umožněna využitím nově instalované moderní technologie. Tato technologie umožňuje uspokojit poptávku po pivu PERMON také nad rámec regionu a pro export.

Výroba piva PERMON se trvale snaží navázat na tradici pivovarnictví na Sokolovsku. Technické řešení výrobní technologie všech tří pivovarů důsledně vycházelo z historických pramenů a pivovary byly konstruovány podle řemeslných podkladů tak aby se pivo mohlo vařit tradičním způsobem podle osvědčených receptur na klasické varní technologii s otevřenými spilkami a dlouhodobým zráním v ležáckém sklepě s velkou kapacitou. Sokolovské pivo PERMON je vyráběno proslulou českou technologií. Je to tradiční přírodně řádně kvašené nepasterované živé pivo bez přísad. Čerstvější a kvalitnější pivo než přímo z minipivovaru totiž nikde jinde nedostanete. V pivovaru PERMON je vždy rozhodující zaměření na náročného zákazníka s důrazem na sortiment a kvalitu piva.

Výběru odpovídá 19 produktů

Permon, Šachta 12° 0,5l

52 Kč

Tmavý ležák

Permon P.A.P.A. 12° 0,5l

American pale ale

Permon Summer ALE 10°

Summer ALE

Permon, Winter ALE 13° 0,5l

American Pale Ale

Permon pšeničné 11° 0,5l

58 Kč

Pivní styl: Weizen Stupňovitost: 11° Obsah alkoholu: 5% Hořkost: 35 IBU Použité chmely: Sládek, ŽPČ

Permon, Light Smoked Laser 12° 0,5l plechovka

59 Kč

Nakuřovaný ležák

Permon P.I.P.A. 14° 0,5l

62 Kč

Svrchně kvašené pivo typu India Pale Ale.

Permon, Black IPA 13° 0,5l

67 Kč

Black IPA

Permon Sherpa IPA 16° 0,5l plechovka

69 Kč

India Pale Ale

Permon Sherpa IPA 16° 0,5l

72 Kč

India Pale Ale

Permon, IPL Strata 13° 0,5l plechovka

75 Kč

India Pale Lager

Permon TROPICAL FRUIT SOUR (Guave-Marakuja-Mango) 8° 0,5l plechovka

79 Kč

Tento kyseláč od Permonu v sobě obsahuje přídavky ovoce guava, mango a maracuja. Obsah alkoholu: 3,8%

Permon, Joe In The Garden, višeň 12° 0,5l plechovka

Višeň, limetka, sůl

Permon, West Coast IPA 15° 0,5l plechovka

west coast IPA

Permon Zaříkavač Chmele 17° 0,5l

82 Kč

Double IPA

Permon, Hazy Nectaron 13° 0,5l plechovka

85 Kč

Hazy pale ale

Permon, Hazy Superdelic 13° 0,5l plechovka

89 Kč

Hazy Pale ALE

Permon Hazy Citra Pale Ale 13° 0,5l plechovka

95 Kč

Single Hop Pale Ale od Permonu je tentokrát chmelený nejznámějším a nejpopulárnějším chmelem Citra. Ochutnejte tuto chmelovou pecku v novém balení v plechovce.